modul_www3.jpg

Kontakt

14-100 Ostróda, 
ul. Grunwaldzka 74

tel. 0-89 646 30 77

e-mail: modul@modul.com.pl

www.modul.com.pl

 

 

Projekty

P.P.H. MODUL produkuje wiele różnych typów kabin gotowych do zainstalowania przede wszystkim na statkach, platformach wiertniczych, jak również w budownictwie (hotele, szpitale, szkoły). Każda kabina może być wykonana jako konstrukcja stalowa, panelowa lub z laminatu z włóknem szklanym.Kabiny stalowe są wykonane jako samonośne sztywne konstrukcje, na zewnątrz izolowane są wełną mineralną (Rockwool), wewnątrz wykończone są Perginolem, terakotą, kafelkami lub folią PVC (ściany, podłoga i sufit). Kolorystyka wewnątrz jest zgodna z życzeniem klienta. Waga w pełni wyposażonej kabiny w zależności od typu wynosi od 330 kg do 730 kg.

Kabiny panelowe są montowane na stalowej podłodze (podstawie) i mają taki sam wygląd jak stalowe z wyjątkiem wewnętrznego wykończenia, które jest tylko na podłodze (Perginol, terakota lub specjalne tworzywo). Panele są wykonane z blachy stalowej pokrytej folią PVC w kolorze wybranym przez odbiorcę. Są one lżejsze od kabin stalowych.

Kabiny laminatowe: są wykonywane z laminatu, zbrojonego włóknem szklanym. Konstrukcja nośna może być wykonana z elementów, które nastęnie są klejone i montowane ze sobą (oddzielna podłoga, ściany i sufit). Istnieje też możlwiość wykonania podłogi i ścian, jako monolitu, do których montowany jest sufit. Kabiny tego typu są zdecydowanie lżejsze od pozostałych i charakteryzują się znakomitą odpornością na korozję, co sprawia, że znajdują coraz szersze zastosowanie min. w przemyśle morskim i budownictwie.Każda dostarczona przez P.P.H. MODUL kabina stanowi jednolity moduł gotowy do zainstalowania, kompletnie wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria sanitarne, instalację wodną, ściekową i elektryczną odpowiadającą warunkom technicznym podanym przez odbiorcę.
O Firmie

P.P.H. MODUL Sp. z o.o.
Producent kabin sanitarnych na wszystkie rodzaje statków, platformy wiertnicze oraz dla budownictwa lądowego.

Aktualności

19 kwiecień 2018
05 kwiecień 2018

Promocje